جمعه، ۳ مرداد ماه ۱۳۹۳

روش تنبیه مردان خسیس در روز زن به روش عهد بوق + عکس و سند

کد خبر: 4135 | ۲۳ اردیبهشت، ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۰ ب.ظ

اگر گمان کرده‌اید که برای تنبیه مردان خسیس در ادوار گذشته اقدام به قطع دست‌وپا و یا احیاناً درآوردن چشم و یا موارد دیگری از این دست می‌شده، سخت در اشتباه هستید.

در ایام ماضی که حکومت در دست مردان بوده و هنوز اختیار همه‌جا در دستان مبارک بانوان محترمه نبود، روش‌های خاصی برای تنبیه مردان خسیس و آنهایی که نمی‌خواستند در روز زن دست‌به‌جیب شوند وجود داشت.

تصویر زیر نشان می‌دهد که تعدادی از بانوان قدیمی طی یک اقدام دسته‌جمعی در حال تنبیه کردن مردان و جاآوردن حال آنها به روشی خاص و البته منحصر به‌فرد هستند:

 1. گلباجی خاتون، نوه عموی ناتنی دخترخاله سرونازخانوم که با همه توان در حال درآوردن شکلک برای ترساندن شوهر بی‌معرفت سرونازخانوم است تا دیگر به خودش جرأت فراموش کردن روز زن و نخریدن هدیه را نداده و موجبات گمراهی شوهران مردم را فراهم نیاورد.
 2. مادر گلباجی‌خاتون، عموزاده ناتنی دخترخاله سروناز خاتون که تلاش می‌کند تا با درآوردن زبان و کج کردن دماغ، عمق تنفر خود از این اقدام نفرت‌انگیز شوهر بی‌معرفت سروناز را نشان بدهد.
 3. خواهر گلباجی‌خاتون، نوده عموی ناتنی دخترخاله سرونازخانوم و دارنده کمربند مشکی دان ۱۰ کاراته که عن‌قریب اگر ولش کنند، ضمن نشان دادن هنر خود در اجرای فنون رزمی، به ضرب یک عدد مشت یا لگد، دندان‌های شوهر بی‌معرفت سروناز خانوم را قاتی چشم و گوشش خواهد کرد.
 4. گلابتون دخترخواهر گلباجی خاتون، نوه عموی ناتنی دخترخاله سرونازخانوم که علاوه بر تسلط فراوان بر فنون رزمی، کوشیده است تا ضمن همرنگ جماعت شدن، خیلی قیافه خودش را زشت نشان ندهد! بین خودمان باشد، آن موقع که تعدد زوجات مشکل نداشت و یک امر خیلی پسندیده‌ای هم محسوب می‌شد، گلابتون بدش نمی‌آمد هووی سرونازخانوم بشود و برای همین در تصویر فوق، اصلاً کوشش نکرده است شکلک دربیاورد و هر چه می‌بینید، بخشی از وجاهت و زیبایی ذاتی وی می‌باشد!
 5. سروناز خانوم د رحال رهبری گروه شکلک‌دربیارانف در حالی که بچه شیطان و زبان‌نفهم، معلوم نیست درحال انجام چه غلطی می‌باشد!


نظرات مرتبط با روش تنبیه مردان خسیس در روز زن به روش عهد بوق + عکس و سند

 1. الی :

  Thumb up 4 Thumb down 0

  روش بسیار عالی است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 • پربیننده‌ترین‌ها

 • آخرین مطالب

 • «نمک‎سنجی»

  چطوری هوای تهران پاک خواهد شد؟

  نمایش نتیجه

  Loading ... Loading ...
 • دیگر رسانه ها

 • خبرنامه

  نمک نیوز را در ایمیل خود دریافت کنید

 •